Caregift - kosmetyki reklamowe i produkty higieny osobistej z nadrukiem reklamowym

Kilka słów o CareGift

Caregift.pl należy do firmy Advertic, od prawie 10 lat zajmującej się dystrybucją gadżetów i upominków reklamowych dla firm.
Zebrane w tym czasie doświadczenie w znakowaniu produktów oraz prowadzonej jednocześnie oferty poligraficznej, przełożyło się na pomysł wypuszczenia nowej grupy produktów jakimi są kosmetyki i produkty higieny osobistej z własną etykietą reklamową.


Jak zamawiać i inne informacje

W celu złożenia zamówienia prosimy o przesłanie maila na adres info@caregift.pl, podając rodzaj oraz ilość. Przygotujemy wówczas wycenę oraz podamy aktualny czas realizacji.

Standardowy czas realizacji wynosi od 5 do 20 dni roboczych w zależności od produktu. W niektórych przypadkach może one ulec wydłużeniu, dlatego podając wycenę zawsze przekazujemy też informację o aktualnym terminie realizacji. Co ważne, czas realizacji liczymy od momentu akceptacji projektu nadruku i dokonania przedpłaty za zamówienie.

Zamówienia realizujemy tylko po dokonaniu pełnej przedpłaty na zamówienie. Płatności odroczone możliwe są tylko dla stałych klientów, po wcześniejszym ustaleniu indywidualnych warunków, a także dla podmiotów publicznych, np. urzędów.

Dostawa zamówień realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich i jest bezpłatna.

Najlepszy do tego celu będzie plik/logo w postaci wektorowej w formatach pdf, ai, cdr, lub eps. Jeśli nie dosponują Państwo żadnym z wymienionych plików prosimy o przesłanie dowolnego, a my ocenimy jego przydatność lub dokonamy konwersji.

Zapewniamy Gwarancję bezpieczeństwa

Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie.